info@sebayapidekarasyon.com
0

Kurumsal - Hakkımızda

SİZİ ARAYALIM

Numaranızı bırakın biz sizi arayalım

ARA

Hakkımızda

SEBA YAPI DEKORASYON; Ankara'da inşaat ve iç mimari dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır. Kısa süre içerisinde sektöründe saygınlığını kazanan firmamız Ankara'nin bütün semtlerinde ve beldelerinde çok kaliteli işlere imza atmıştır.

Bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedef belirlemiş, sektöründeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini yenileyen profesyonel, dinamik, işinin ehli ekipleri ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. 

Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz. 

Seba Yapı Dekorasyon için başarı, kurumsal değerlere dayanır. Rasyonel kararlarla gireceği pazarlardaki payını her zaman büyütme amacında olan firmamız, çalışanlarına, müşterilerine, bayilerine ve çalıştığı markalara bir ekip gözüyle bakmaktadır. Kurumsal değerlerimizin özünde insana saygı bulunmaktadır. Başarısının temelinde ise kaliteli ürün ve hizmet, sonuç odaklı çalışma ile direk ve açık iletişim gibi başlıca özellikler bulunmaktadır.

Komple Tadilat Dekorasyon - Banyo - Wc Tadilat Dekorasyon  - Mutfak Tadilat - Dolap Dekor - Boya - Badana Dekorasyon - Alçıpan - Bölme Duvar - Asma Tavan -  Doğalgaz - Petek Tesisatı-  Elektrik Tesisat - Tamirat-  Sıhhi Tesisat - Tamirat-  Pvc-Alüminyum Doğ.-Katlanır Cam -  Banyo - Mutfak Dolapları-  Seramik - Fayans İşleri -  Lamine - Laminant Parke - Asma - Germe Tavan - Projelendirme 3D Tasarım  - Daire İçi - Diğer tür hizmetleri bünyesinde barındırır.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0543) 336 38 88